Вітання з Днем працівників освіти

Дата: 29.09.2023 08:20

Шановні  освітяни Бобровиччини! Від щирого серця вітаю вас із професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя! Ваша професія – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим кредитом.

В умовах повномасштабної війни, яку розв’язала росія проти України, все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Низький уклін вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, за любов до обраної справи.

Хай засіяна невтомною працею освітянська нива плодоносить новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками, а слово вчителя буде завжди святим на землі.

Бажаю вам міцного здоров’я, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України!

Начальник відділу освіти                            Валентина Мартишевська