Відбулась благодійна акція

Дата: 28.09.2023 13:16

27 вересня батьківський, учительський та учнівський колективи Бобровицької гімназії, волонтери, дружина військового взяли участь в акції «Воїном стає мати і дружина, вся родина, ті, хто чекає на чоловіка, батька, брата та сина…».  Звучали слова вдячності воїнам, які боронять нашу землю; слова вдячності жінкам, які допомагають нашим героям.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Завершився захід молитвою за Україну.  Зібрані смаколики, плетені сітки, дитячі малюнки з побажаннями зігріватимуть українських захисників на передовій.

Присутні вдячні захисникам та захисницям України за можливість зустрічати світанки, жити, посміхатися.

Відділ освіти міської ради