Бобровицька громада провела в останню дорогу українського воїна

Дата: 22.09.2023 16:43

22 вересня в селі Кобижча наша громада попрощалася із своїм земляком, воїном-захисником Дмитром Григоровичем ПИВОВАРОМ. Не вагаючись, він став на захист Батьківщини, був патріотом своєї рідної землі, і воював за Україну та її народ. Жителі громади, представники міської ради, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими провели в останню дорогу українського воїна. Прощальні промови виголосили заступник міського голови Сергій ЦИБА та староста Кобижчанського старостинського округу Дмитро ЛЕСЕНКО.

Ми схиляємо голови на знак поваги й шани до воїна-захисника, який іде у вічність. Віримо, що Дмитро приєднався до лав Небесного Воїнства, і з небес захищатиме Україну та усіх нас.

У ці гіркі хвилини вся громада відчуває непоправну втрату та проймається сумом і співчуттям…Вічна пам’ять і вічна слава українському воїну!

Герої не вмирають!