Акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Дата: 22.09.2023 15:08

22 вересня в рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» до здобувачів освіти Бобровицького ліцею завітали: рятувальники, фахівці Бобровицького РВ У ДСНС України, Бобровицького відділення поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП у Чернігівській області, КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги», Бобровицького управління по газопостачанню та газифікації й Світлана Орел, спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі відділу освіти Бобровицької міської ради. Захід став цікавим наглядним уроком для 460 школярів, учнів 1-11 класів, на якому вони ознайомилися з діяльністю рятувальних служб і зрозуміли, якими важливими є дотримання правил безпеки життєдіяльності в повсякденному житті.

Працівники ДСНС розповіли про свою щоденну роботу та те, що потрібно робити задля уникнення пожеж, безпечному поводженню з незнайомими предметами, відпочинку в лісі. Рятувальники продемонстрували пожежне обладнання, що є на озброєнні в місцевих вогнеборців, працівники інших підрозділів – автомобілі спеціального призначення поліції, газової служби та медичної допомоги.