Життя ми дітям віддаємо по краплині

Дата: 21.09.2023 17:30

21 вересня в Бобровицькому ЗДО я/с «Золотий ключик» напередодні  Всеукраїнського дня  працівників дошкільної освіти зібралася родина дошкілля Бобровицької громади. На заході були присутні Юлія ПЕТРЕНКО, заступник міського голови, Валентина МАРТИШЕВСЬКА, начальник відділу освіти та керівники закладів дошкільної освіти. Свято розпочалося виступом малят, які читали вірші про мир та принесли 13 символічних голубів, на яких були назви населених пунктів нашої громади, що були в окупації на початку повномасштабного вторгнення.

З вітальним словом до керівників звернулася Юлія ПЕТРЕНКО та  вручила Почесну Грамоту Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Олені БУРБУРСЬКІЙ, директору Кобижчанського ЗДО «Лісова казка». Почесними грамотами Бобровицької міської ради були нагороджені: Тетяна ЛЯШЕНКО, директор Бобровицького ЗДО ясел-садка «Золотий ключик», Світлана НЕТЕЦЬКА, директор Пісківського ЗДО «Пролісок», Ольга КУРНА, директор Макарівського ЗДО «Казка» та  Віра ТАРАН, директор ЗДО «Ромашка» ТОВ «Земля і Воля». Також Подяками Бобровицької  міської ради були нагороджені колективи міських закладів дошкільної освіти.

Валентина МАРТИШЕВСЬКА привітала присутніх зі святом та вручила Грамоти відділу освіти Бобровицької міської ради працівникам дошкільних закладів Бобровицької громади.

Прийшли привітати освітян з професійним святом і цьогорічні випускники Бобровицького ЗДО ясел-садка  «Золотий ключик», вихованці  Бобровицького ЗПО «Центр дитячої творчості» (керівник - Світлана ЛУПИНА), і побажали творчої наснаги та процвітання всім колективам дошкільних установ.

Свої музичні вітання подарували вихованці Бобровицького закладу позашкільної освіти «Центр дитячої творчості»: Артем КВІТА та Олександра РУДЕНКО, танцювальний колектив «Energy Flow» (керівник - Анна РЕВИЦЬКА).

На заключення, Світлана ЮРЧЕНКО та Наталія ДЕНИСЮК, керівники гуртків ЦДТ, виконали пісню  про Україну.

Відділ освіти міської ради