Захід з обговорення доступності послуг в Україні

Дата: 21.09.2023 16:10

Проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні», у партнерстві з Мінцифри, з метою ефективного виявлення актуальних проблем політики у сфері адміністративних послуг, що стануть основою для підготовки нової редакції Білої Книги, проведено захід з обговорення бар’єрів, які перешкоджають інтеграції послуг та більш якісному обслуговуванню громадян у ЦНАП.

З вітальним словом до учасників звернулася Марина Бобраніцька, начальниця управління системного розвитку надання адмінпослуг Міністерства цифрової трансформації України. Модерували дискусію Віктор Тимощук, заступник голови правління ЦППР, та Василь Сегін, полісі координатор проєкту PROSTO.

До дискусії долучилися 18 керівників ЦНАП з 12 областей України, з сільських, селищних, міських громад, щоб збалансовано врахувати потреби різних формацій ЦНАП.

Участь у дискусії прийняла Ольга ШИЛКО начальник відділу ЦНАП Бобровицької міської ради.

Наступним кроком буде підготовка третьої редакції Білої Книги державної політики у сфері адміністративних послуг.