І знову непоправна втрата…

Дата: 18.09.2023 11:41

17 вересня у селі Браниця наша громада попрощалася із своїм земляком, воїном-захисником Владиславом Сергійовичем МАЦУЛЬОВИМ.
Він став на захист Батьківщини з перших днів повномасштабного вторгнення. Владислав був патріотом своєї рідної країни, і воював за те, щоб Україна була незалежною та цілісною державою, щоб у мирі та безпеці зростало наше молоде покоління.

Жителі громади, представники міської ради, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими провели в останню путь українського воїна.

У ці гіркі хвилини ми всі розділяємо непоправну втрату сім’ї та висловлюємо щирі співчуття рідним, друзям та побратимам військовослужбовця.

Вічна пам’ять і вічна слава українському воїну!