Ознайомлення працівників ЦНСП з послугою "Мобільний адміністратор"

Дата: 08.09.2023 20:55

Соціальних працівників та фахівців із соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради спеціалісти відділу ЦНАП ознайомили з порядком надання нової послуги “Мобільний адміністратор”, адже це наступний крок органу місцевого самоврядування на шляху доступності до адміністративних послуг осіб, які не здатні самостійно відвідати ЦНАП чи його територіальні підрозділи.

Центр надання адміністративних послуг Бобровицької міської ради розпочав надавати послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон про що було проінформовано учасників заходу.

Інформаційні буклети отримали всі учасники заходи, що стало можливим за підтримки проєкту «PROSTO: Підтримка доступності послуг в Україні» що фінансується Урядом Швеції та реалізується компанією SALAR International.