Нова послуга «мобільний адміністратор»

Дата: 06.09.2023 09:42

05.09.2023 року у приміщенні Центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради відбулася зустріч соціальних робітників та фахівців з соціальної допомоги вдома з завідувачем сектору надання адміністративних послуг з питань соціального захисту населення ЦНАП Бобровицької міської ради Надією Качур. Вона провела роз’яснювальну роботу по наданню нової послуги «мобільний адміністратор» із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «мобільний кейс» (як замовити цю послугу, консультацію щодо послуги  і які послуги, можна отримати). А також надала роз’яснення щодо отримання паспортних послуг у Центрі надання адміністративних послуг.

Центр надання соціальних послуг