В День пам’яті загиблих захисників України 22 державні нагороди передали родинам полеглих військовослужбовців

Дата: 31.08.2023 08:50

29 серпня в Україні вшановують пам’ять загиблих захисників та захисниць. 22 посмертні державні нагороди передали рідним полеглих воїнів Чернігівщини начальник ОВА В’ячеслав Чаус, представник ОУВ "Чернігів" полковник Олександр Ладенок, військовий капелан ОК "Північ" отець Антоній, в. о. начальника обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Сергій Шатило.

«Сьогодні ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя за нашу землю. В цій війні, захищаючи Батьківщину, гинуть найкращі. Та ціна, яку ми сьогодні платимо за кожен метр нашої звільненої землі, непомірно важка. Ми маємо робити все можливе, щоб пришвидшити нашу перемогу», – зазначив В’ячеслав Чаус.

«Державні нагороди за мужність, які ви сьогодні отримаєте за своїх рідних  і близьких – не тільки їхні, а  й ваші. Бо пережити горе втрати надзвичайно важко. Дякуємо за ваших мужніх, сильних і вірних героїв. Вони віддали своє життя за всіх нас. Пам’ять про них залишиться назавжди  в тих поколіннях, які прийдуть на заміну нам», – звернувся до рідних загиблих захисників отець Антоній.

У цей день нагороду передали рідним нашого земляка, бобровичанина Вячеслава ГАТЧЕНКА.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі

орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено:

ГАТЧЕНКА
Вячеслава Петровича

солдата

За матеріалами сайту Чернігівської обласної військової адміністрації