Шановні освітяни, здобувачі освіти, студенти та батьки!

Дата: 01.09.2023 08:00

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!
На жаль, вже вдруге в історії України  День знань проходить у військовий час, і ми не можемо у повній мірі відчути миті щастя та радості, адже український народ веде боротьбу з жорстоким та підступним російським ворогом за свою свободу, волю та незалежність.
Батьки багатьох учнів та студентів зі зброєю в руках захищають Україну від російської навали, виборюють вільне майбутнє для всіх українців. Ми дякуємо їм за це та обов’язково будемо підтримувати і допомагати наблизити Перемогу.

Дорогі діти, юнаки та дівчата, попереду - важливий період навчання. А здобуті знання стануть основою для вашого успішного життя.

Особливі слова вітань адресуємо сьогодні першокласникам, які уперше прийшли до закладів освіти; учням одинадцятих класів, для яких цей рік буде вирішальним, адже їм потрібно вдало скласти тестування; а також студентам-першокурсникам, які, зробивши свій професійний вибір, опановуватимуть фахові знання. Тож нехай усіх вас супроводжують удача та успіх!

Щиро дякуємо викладачам, вчителям, наставникам за щоденну самовіддану працю, мудрість і терпіння! Нехай множаться ваші досягнення та здобутки!

Бажаємо всім освітянам, учням, студентам, батькам незламності, сміливості й упевненості в собі, захопливих відкриттів і нових перемог!

Нехай навчальний рік пройде у мирній, спокійній атмосфері та подарує тільки хороші емоції та міцні знання!

В.о. міського голови           Геннадій ІВАНЮК

Перший заступник