Моніторинг якості повітря

Дата: 30.08.2023 08:05

Бобровицька громада спільно з Програмою EGAP  впроваджує на території громади проєкт з облаштування станцій моніторингу якості повітря  та вже  отримала таку станцію для здійснення  моніторингу  у межах Програми EGAP.

Встановивши станцію наша громада стала частиною всесвітньої мережі громадського моніторингу якості повітря та допомагатиме тисячам людей захистити себе, адже значна частина проблем зі здоров’ям виникає через забруднення повітря пилом або небезпечними речовинами, особливо у  людей, які мають схильність до алергій та захворювань органів дихання.

Чим станція може бути корисною для мешканців громади?

• Можливість цілодобово отримувати інформацію  щодо перевищення рівня забруднення повітря, вмісту пилу в повітрі, температури, відносної вологості, атмосферного тиску та інших показників.
  • Доступна інформація про можливі наслідки для здоров’я внаслідок забруднення повітря.
  • Слідкувати за рівнем забруднення атмосферного повітря у місті Бобровиця є можливість на смартфоні у  месенджерах Viber або Telegram.
  • Зібрані та проаналізовані показники нададуть можливість ухвалювати необхідні екологічні рішення.

Пристрій встановлено на будівлі в центрі міста, показники цілодобово доступні онлайн за посиланням https://www.saveecobot.com/station/20131

Програма EGAP  реалізується  Фонд Східна Європа  в партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки Швейцарії.

Сектор цифрової трансформації

Бобровицької міської ради