У Марківцях проведено благодійний захід на підтримку ЗСУ

Дата: 28.08.2023 11:05

У програмі заходу брали участь всі талановиті мешканці села, малеча та дорослі.
Дійство розпочалося виконанням Державного Гімну України. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників, які віддали своє життя в боротьбі з російським агресором. Слово подяки небайдужим мешканцям села, волонтерам, які допомагають ЗСУ, висловила староста Тетяна ШВАЧАЧ.
Гості мали нагоду почути патріотичні пісні у виконанні Мілани АХМЕДОВОЇ та Ліни КОНОНІЧЕНКО. Місцевий поет Микола ШЕВЧЕНКО декламував авторські вірші, а Олександр ДАНИЛЬЧЕНКО, який також є поетом села Марківці, виконав авторські пісні.

Глядачі мали нагоду насолодитися виступом жіночих вокальних ансамблів "Україночка" та  "Марківчанка". Серед найменших артистів  були вихованці ЗДО "Казка" та учні Марковецького ЗЗСО.

На заході діяла тематична виставка виробів ручної роботи, а місцева жителька Крістіна КОРНІЄЦЬ з власною творчою командою створювала красу на дитячих обличчях, адже аквагрим малеча дуже полюбляє. Також присутні могли поласувати смачними домашніми пиріжками.
Сума зібраних коштів, які будуть спрямовані на підтримку ЗСУ, становить 14 500 грн.

Зазначимо, що на цьому благодійні заходи в громаді не завершуються, наблизимо перемогу РАЗОМ!!!

Відділ культури та туризму міської ради