Відбувся благодійний концерт у Рудьківці

Дата: 28.08.2023 10:50

Нещодавно відбувся благодійний захід у Рудьківському сільському будинку культури. У переповненій залі концертна програма тривала майже дві години.
Як завжди, глядачі щиро зустрічали учасників Народного аматорського колективу «Вербиченька», дитячі колективи, виступи яких майстерно підготувала художній керівник Аліна Ярошевська. Свою творчість дарували також сімейний дует Сергія та Анатолія Колесників, дует Євгена Шидловського та Вікторії Крук, солісти Аліна Ярошевська та Марина Трубаєва. Ведучими заходу були Галина та Олег Прищеп - учасники родинного дуету старости села Рудьківка.

По закінченню заходу на всіх присутніх чекали лотерея та смачний куліш, організовані місцевою активною молоддю та директором сільського будинку культури Любов'ю Макарчук.

Щирі слова подяки всім, хто долучився до цієї благородної справи, прозвучали від начальника відділу культури та туризму міської ради Людмили Луценко.

В ході заходу було зібрано 23 500 гривень на допомогу нашим воїнам.

Все буде Україна!

Разом до Перемоги!

Відділ культури та туризму міської ради