Державний Прапор України – прапор нашої Перемоги!

Дата: 23.08.2023 11:47

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн, наші серця сповнені гордістю за рідну країну.
Наш Прапор – це символ мужності й відваги, боротьби за свободу та незалежність нашої Батьківщини. Із синьо-жовтими знаменами український народ утверджував свою державність, соборність і самостійність. Сьогодні наші воїни захищають рідну землю від російських окупантів та піднімають українські прапори над звільненими містами та селами. Державний синьо-жовтий прапор України – це прапор нашої Перемоги.

Дякуємо нашим Героям-захисникам за їх мужність, сміливість та патріотизм, за те, що вони борються за нашу свободу та незалежність, а ми маємо можливість навіть у військовий час жити, працювати, виховувати дітей.

Ми всі разом повинні допомагати нашим воїнам та робити все можливе, щоб наблизити Українську Перемогу!

Нехай завжди гордо майорить над Україною синьо-жовтий прапор волі та єдності нашого народу!

Слава Україні!