24 серпня – День Незалежності України

Дата: 24.08.2023 08:00

Шановні жителі громади!
Сердечно вітаю вас із визначним національним святом – Днем Незалежності України! Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, святом пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за державність, а також приводом подумати про день прийдешній, про майбутні покоління, про нашу спільну відповідальність перед історією.

Цього року ми вдруге зустрічаємо річницю незалежності в умовах війни. Українському народу вкотре доводиться відстоювати свою свободу та право на вільне життя. Ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги, жахливі наслідки російської окупації затьмарюють це свято. Але нас не зламає жоден ворог, бо сила українців – у нашій єдності! Ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.

Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизм та наполегливу працю.

Бажаю кожному українцеві твердої віри в нашу Перемогу, злагоди, порозуміння і згуртованості. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

В.о. міського голови                      Геннадій ІВАНЮК