23 серпня – День Державного Прапора України

Дата: 23.08.2023 08:00

Шановні жителі громади!
Вітаю вас з Днем Державного Прапора України! Це свято встановлено на честь багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України. В усі часи державний прапор – священний. За нього віддавали життя і проливали кров, повага до прапора – це повага до свого народу, його коріння і традицій.
Сьогодні із синьо-жовтим прапором в руках наші воїни виборюють право на свободу та незалежність українського народу, захищають Україну в жорстокій війні з російським агресором.

Упевнений, що дивлячись на полотнище прапора, кожен українець відчуває гордість за свою Батьківщину. І кожен зробить все можливе, щоб наші діти зберегли до державного прапора святе і шанобливе ставлення. Нехай всі вони виростуть гідними громадянами України!

Бажаю всім незламності духу, міцного здоров'я, мирного неба і віри в краще майбутнє нашої держави.

В.о. міського голови                                Геннадій ІВАНЮК