Із щотижневої апаратної наради

Дата: 21.08.2023 12:04

Сьогодні під головуванням в.о. міського голови Геннадія ІВАНЮКА відбулась щотижнева апаратна нарада, учасники якої обговорили основні завдання, спрямовані на забезпечення життєдіяльності громади.
Керівники відділів, структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств інформували про проведену роботу.

Геннадій ІВАНЮК відмітив, що в зв’язку з воєнним станом першочергову увагу потрібно приділити безпековій ситуації у громаді.  Також він порушив питання про стан забезпечення необхідним медичним  обладнанням КНП «Бобровицький центр первинної медико-санітарної допомоги» і КНП «Бобровицька опорна лікарня», а також готовності фельдшерських пунктів до роботи в опалювальний період.

У сфері освіти актуальними є питання облаштування укриттів та реконструкції даху в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1.

Геннадій ІВАНЮК окреслив першочергові напрямки роботи на поточному тижні.

Організаційний відділ міської ради