Співпраця ЦНАП Бобровицької міської ради з проєктом PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні»

Дата: 18.08.2023 15:21

Відділ ЦНАП Бобровицької міської ради прийняв участь у відборі громад, що проводив проєкт PROSTO «Підтримка доступності послуг в Україні» для реалізації кампаній спрямованих на посилення інформування та обізнаності громадян про адміністративні послуги.

План інформаційної кампанії «Посилення обізнаності громадян про нові адміністративні послуги, що запроваджуються у відділі ЦНАП», який розроблений Бобровицьким ЦНАПом, відібрано проєктом PROSTO та вже профінансовано виготовлення інформаційних буклетів та інших носіїв інформації про адміністративні послуги.

Дякуємо проєкту PROSTO за співпрацю та сподіваємось на успішну реалізацію інформаційної кампанії у громаді.