Допоможемо нашим захисникам!

Дата: 15.08.2023 15:38

З початку бойових дій на території нашої країни кожен свідомий громадянин не стоїть осторонь та допомагає чим може своїй державі та воїнам-захисникам.
Наразі спільними зусиллями працівники  Бригинцівського сільського будинку культури, бібліотеки, старостату та небайдужих односельців  засолили немалу кількість огірочків, аби хоч якось передати нашим бійцям смак домівки. 47 бутлів 5-ти, 6-ти та 10-ти літрів буде передано на передову та до військових госпіталів.

Також наші працівники протягом тривалого часу займаються пошиттям спідньої білизни для ЗСУ. На сьогоднішній день, маємо велику кількість замовлень на пошиття халатів для лікарів передової та нижньої білизни для поранених бійців.

Тож просимо жителів громади допомогти у такій потрібній справі натуральною тканиною (будь-якого кольору), або ж умінням шити. Чекаємо на вас! Долучайтесь, і ми разом зможемо зробити свій вагомий внесок у спільну Перемогу!
Телефони для довідок:

Відділ культури та туризму міської ради