Поповнено книжкові фонди КЗ «Публічна бібліотека»

Дата: 09.08.2023 16:30

Комунальний заклад "Публічна бібліотека" Бобровицької міської ради отримав для поповнення фондів 367 примірників книг на суму 82 тис. грн. Кошти виділено з міського бюджету за програмами поповнення фондів.
Придбали, зокрема, сучасну художню українську та зарубіжну літературу, книги для дітей, енциклопедії для найменших читачів, українську та зарубіжну класику, яку вивчають за шкільною програмою, книги психологічного спрямування, багато літератури для саморозвитку, а також галузевої та науково-популярної.
Наразі всі книги проходять обробку та  незабаром потраплять до бібліотек,  де поповнять книжкові полиці.

Від імені працівників та читачів бібліотек громади хочемо подякувати керівництву міської ради й депутатському корпусу за підтримку наших бібліотечних закладів у такий непростий час.

Відділ культури та туризму міської ради