Подарунок для гостей з Латвії - святковий концерт!

Дата: 04.08.2023 16:33

Дякуючи  тісній, плідній співпраці керівництва Бобровицької міської ради та мерії міста Саласпілс , 3 серпня  в  Бобровицьку громаду завітали гості з дружньої нам Латвії!  Гостинність українців відома на ввесь світ, тому до прийому делегації готувались всією громадою.
Бобровицький міський Будинок культури  не лишився осторонь, на гостей чекала виставка  виробів ручної роботи від митців громади та міста, серед яких особливо відзначились вироби Лесі ЦИБИ та Андрія ДЕНИСЮКА. Серед автентичних виробів та краси українських рушників, делегацію пригощали славними українськими варениками під супровід фольклорних пісень від  «титанів» фольклорного мистецтва : Народного аматорського фольклорного ансамблю «Вербиченька» та Народного аматорського фольклорного автентичного ансамблю «Берегиня».

Аматори та професіонали Бобровицького міського Будинку культури, приємно вразили гостей концертною програмою. Кращі колективи були задіяні в заході, а саме: Народний аматорський хореографічний колектив «Ярославна», керівник - Оксана ТЕРЕЩЕНКО, Народний аматорський молодіжний ансамбль «Заграва» та квартет «Магура», керівник - Інга РУДЬКО, чоловічий квартет «Ясен», керівник Катерина КАЛІНІЧЕНКО. Солісти Олена МОСКАЛЕНКО та Аліна ЯРОШЕВСЬКА.

Також, у концерті були задіяні колективи Бобровицької школи мистецтв, Козацького будинку фольклору та Рудьківського СБК : Зразковий танцювальний колектив «Спалах» керівник Людмила МОЦАК, оркестр народних інструментів Бобровицької школи мистецтв, керівник - тСвітлана ПАВЛЕНКО та маленька солістка, учениця Бобровицької школи мистецтв відділу сольного співу, Анастасія ЦИБА, керівник - Наталія ВЛАСЕНКО.

Зал був заповнений  вдячними глядачами та теплими оплесками, гості були вражені гостинністю та колоритом  української  та місцевої культури, а також приємно здивовані виконанням номерів  англійською та латвійською мовами, що були підготовлені як подарунок для наших гостей.

Відділ культури та туризму міської ради