Допомога від благодійного фонду «Рокада»

Дата: 27.07.2023 15:38

Сьогодні, в умовах війни,  населення найбільше потребує допомоги та підтримки. Наше завдання – це підтримка та допомога у вирішенні проблем підопічних – осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах та внутрішньо переміщених осіб, які прибули з місць, де проходять воєнні дії.

25 липня в приміщенні центру надання соціальних послуг Бобровицької міської ради відбулася зустріч ВПО з благодійним фондом «Рокада». Постраждалим від наслідків війни була надана гуманітарна допомога, а саме: засоби гігієни, постільна білизна, ліжка,  посуд, термоси та інші речі, які необхідні для подальшого проживання. Громадяни, які отримали допомогу, дуже вдячні за підтримку та піклування.

Центр надання соціальних послуг міської ради