Відділ ЦНАП Бобровицької міської ради отримав паспортну станцію в рамках програми EGAP

Дата: 24.07.2023 16:55

Відділ ЦНАП Бобровицької міської ради у рамках співпраці з Програмою EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва та реалізується Фондом Східна Європа  у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, отримав обладнання для оформлення та видачі паспортів. Воно було необхідним адже через війну, в рамках оптимізації державних структур, місцевий відділ Державної міграційної служби, де надавали цю послугу, припиняв роботу, а щоб скористатися такою послугою, жителі змушені були їздити за десятки кілометрів.

Незабаром у відділі ЦНАП можна буде отримати послуги з:

- оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм;

- оформлення та видачі або обміну паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Дякуємо проєкту EGAP за співпрацю та нові можливості в доступності адміністративних послуг для громадян!