Шановні мешканці громади!

Дата: 17.07.2023 10:39

Відділення поліції №2 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, що обслуговує Бобровицьку та Новобасанську територіальні громади, повідомляє, що в період з 08.07.2023 року по 17.07.2023 року складено  109 адміністративних матеріали (протоколи та постанови) за вчинення адміністративних правопорушень, 7 осіб притягнуто до відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складено 3 протоколи та притягнуто до відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст.173-2 ч.1, ч.2 КУпАП) 3 осіб, а також 2 особи притягнута до відповідальності за неправдивий виклик спеціальних служб.

До відділення поліції, за вище вказаний період, надійшло  109 звернень громадян. З них 13 правопорушень кримінального характеру, а саме: 2 кримінальних правопорушення пов’язане зі зникненням безвісно осіб, 2 кримінальних правопорушення пов’язаних з нанесенням тілесних ушкоджень, 1 кримінальне правопорушення пов’язане з систематичним скоєнням домашнього насильства, 1 кримінальне правопорушення пов’язане з дорожньо-транспортною пригодою, 4 крадіжки майна громадян,  2 крадіжки грошей з банківської карток осіб на суму 70700 грн. та 1 кримінальне правопорушення пов’язане з шахрайськими діями, що завдало матеріальної  шкоди особі на суму 70 000 грн.

Увага! Поліція застерігає громадян від шахрайських схем, що поширені в Чернігівській області