Дата: 13.07.2023 10:54

Протокол громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації "Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 4,31 га, з яких земельна ділянка площею 3,7251 га кадастровий номер 7420610100:01:022:2150 перебуває в оренді та площа без встановлення меж 0,5849 га з метою зміни цільового призначення із земель: "для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" на землі: "для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості" розташованої в межах населеного пункту м. Бобровиця по вул. Польова, 37 для можливого розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості", та Звіту по стратегічній екологічній оцінці від 04.07 2023 року.

Аудіозапис засідання (в архіві)