Міцна родина - щаслива Україна

Дата: 10.07.2023 10:05

Сучасне життя спонукає педагогів до оновлення та урізноманітнення видів роботи як з малятами, так і з батьками. З нагоди Дня родини  у закладах дошкільної освіти Бобровицької міської ради пройшли різноманітні заходи. Родинне свято «Міцна родина - щаслива Україна» відбулося в Бобровицькому ЗДО яслах - садку «Веселка». Після заходу родин залучили до участі у фото-квесті «Без родини немає щастя в Україні». Вихованці Бобровицького ЗДО ясел-садка  «Золотий ключик» прийшли  з найціннішими скарбами: вони принесли сімейні фотографії, родинні дерева і, звичайно ж, розповіді про своїх найрідніших людей. Діти із задоволенням розповідали про сімейні свята, традиції у своїх родинах.

У Бобровицькому ЗДО «Барвінок» проведено захід «Малюємо разом». Батьків та дітей ознайомили з нетрадиційною технікою малювання (на плівці фарбами) і залучили  до створення загального малюнку.

Ранковим колом «Грайливий настрій» у цей день зустрічали дітей із батьками у Бобровицькому ЗДО «Сонечко». А потім батьків залучили до майстер-класу «Руками творимо дива».

Вихователі Кобижчанського ЗДО «Лісова казка» організували та провели фото-марафон «Родина, як зірка єдина».

Діти знають, що найбільший скарб у кожної людини – це родина!  Ці слова несуть у собі тепло і захист, радість і спокій.

Бажаємо миру і злагоди всім родинам!

Відділ освіти міської ради