У ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України» відбувся випуск фахових молодших бакалаврів

Дата: 23.06.2023 15:05
Кількість переглядів: 219

23 червня в.о.міського голови Геннадій ІВАНЮК та заступник міського голови Юлія ПЕТРЕНКО взяли участь в урочистостях з нагоди випуску фахових молодших бакалаврів у ВСП «Бобровицький фаховий коледж імені О.Майнової НУБіП України».
88 студентів денної і заочної форм навчання отримали дипломи і здобули путівку в нове професійне життя.

Далі – нові звершення: побудова професійної кар’єри чи продовження навчання. Головне, щоб випускники визначили власні професійні орієнтири, намагалися бути корисними для суспільства та Бобровицької громади, розуміли цінність кожної життєвої миті.

 

Бобровицька міська рада

Фото без опису



« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних