15 тисяч українців уже вивчають хмарні технології з Amazon. Як до них долучитися?

Дата: 19.06.2023 11:44

Сьогодні ознайомлюємо вас з ITSkills4U — навчальною програмою для українців, які хочуть розвинути чи покращити ІТ-навички. Розроблена за підтримки Amazon Web Services (AWS), програма запрошує до навчання як тих, хто не має досвіду в ІТ, так і людей, які вже працюють у галузі.

Деталі програми:

•  Навчання безоплатне для українців
  •  Після іспиту від AWS — персональне менторство
  •  Можливість навчатися самостійно або з інструктором
  •  Матеріали двома мовами: українською та англійською
  •  Фокус — на хмарних технологіях

Після реєстрації на платформі вам запропонують коротке опитування: про ваш досвід в ІТ, знання англійської мови та час на навчання. Це потрібно для підбору навчальних планів для вас: можна доєднуватися до лекцій, практичних занять, програм підготовки до іспитів, профорієнтаційних вебінарів, ярмарків вакансій.

77 % учасників ITSkills4U підтвердили, що програма допомогла їм у розвитку кар’єри. Хочете до них долучитися? Реєструйтеся за посиланням — https://itskills4u.com.ua/

Програма ITSkills4U започаткована Amazon Web Services за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та проєкту Дія.Освіта.

За матеріалами https://www.facebook.com/diia.education/posts/pfbid0qkwy82T6UGYmwA9JwQzZdy45d4er97LciH2CLgBQDcKfruoGBJRSW97Smp2oX5cAl