Шановні мешканці громади!

Дата: 17.06.2023 10:31

Відділення поліції №2 Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області, що обслуговує Бобровицьку та Новобасанську територіальні громади, повідомляє, що в період з 10.06.2023 року по 16.06.2023 року складено  97 адміністративних матеріали (протоколи та постанови) за вчинення адміністративних правопорушень, 8 осіб притягнуто до відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння за ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, складено 6 протоколів та притягнуто до відповідальності за вчинення домашнього насильства (ст.173-2 ч.1, ч.2 КУпАП) 3 особи, а також 2 особи притягнуто до відповідальності за неправдивий виклик спеціальних служб.

До відділення поліції, за вищевказаний період, надійшло   99 звернень громадян. З них 8 правопорушень кримінального характеру, а саме: 1 кримінальне правопорушення пов’язане з підробкою документів,  1 кримінальне правопорушення пов’язане з нанесенням тілесних ушкоджень, 1 кримінальне правопорушення пов’язане з систематичним вчиненням домашнього насильства, 1 кримінальне правопорушення пов’язане з відкритим заволодінням грошовими коштами особи (грабіж), 2 крадіжки майна громадян та 2 кримінальних правопорушення пов’язаних з шахрайськими діями відносно осіб, які  втратили свої кошти на загальну суму 15000 грн.

Увага! Поліція застерігає громадян від шахрайських схем, що поширені в Чернігівській області