Окей, Google: як розібратися в темі кібербезпеки?

Дата: 01.06.2023 12:22

Google запускає новий курс із кібербезпеки та надає українцям до 5000 стипендій, які покривають доступ і повну підтримку протягом навчання. Курс триває пів року й буде цікавим для всіх аудиторій — як з досвідом у сфері, так і без. За останній рік кількість фішингових атак росії проти України збільшилася більш ніж утричі. Крім цього, 46% малих і середніх підприємств не змогли найняти спеціалістів з кібербезпеки через відсутність кваліфікованих фахівців. Google зреагував на статистику й почав активно підвищувати рівень кібербезпеки як в Україні, так і в Європі загалом.

Про курс

Тривалість курсу — пів року. Наразі він доступний англійською мовою, долучитися можна за посиланням — https://www.coursera.org/google.../cybersecurity-certificate

Ініціатива втілюється за підтримки Міністерство цифрової трансформації України, національного проєкту Дія.Бізнес та платформи Кібер Дія.