Шановні учні, вчителі та батьки!

Дата: 02.06.2023 08:21

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника! Цей день особливо хвилюючий для випускників, адже для них останній дзвоник пролунав, знаменуючи початок дороги в доросле самостійне життя. Зараз воно особливо буремне та тривожне, проте, ми впевнені, що кожен з вас займе гідне місце в ньому.
Завершуючи навчальний рік, освітянська спільнота нашої громади підводить підсумки навчального року, який став важким  випробуванням для всіх учасників освітнього процесу, адже навчання проходило в умовах повномасштабної війни - під звуки сирен, в умовах вимкнення світла, з постійними загрозами з боку російського агресора.

Але наша нація – незламна, і наші діти, вчителі та батьки це вкотре довели. Завершуючи навчальний рік, освітяни, їх учні та вихованці мають значні досягнення – це призові місця та перемоги в обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Щиро вітаємо всіх вас та висловлюємо подяку вчителям за щоденну натхненну, самовіддану, невтомну творчу роботу, за терпіння та віру в здібності й таланти своїх учнів.

Дорогі учні, дякуємо усім вам за сміливість, відповідальність та старанність у навчанні. Ви – справжні патріоти України, адже для її світлого майбутнього здобуваєте сьогодні знання, незважаючи на труднощі та перешкоди, які створює ворог.

Бажаємо усім вам невпинного руху вперед, до нових досягнень, творчих здобутків та перемог!

Щиро зичимо міцного здоров’я, мирного неба та якнайшвидшої Української Перемоги!

В.о. міського голови     Геннадій ІВАНЮК

Перший заступник