Літературно-мистецький конкурс «Добридень тобі, Україно моя!»

Дата: 01.06.2023 07:50

З метою популяризації творчої спадщини Павла Григоровича Тичини, виховання  у молодого покоління любові до рідного краю, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення загальної культури, формування високої духовності молодого покоління  дистанційному режимі серед здобувачів освіти 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради проведено конкурс «Добридень тобі, Україно моя!».

У Конкурсі взяли участь 37 читців із 13 закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради (Бобровицький ліцей, Бобровицькі ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 та №2, Ярославська філія І-ІІ ступенів Бобровицького ЗЗСО І –ІІІ ступенів № 1, Кобижчанський, Рудьківський, Марковецький, Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г.Тичини, Браницька, Бригинцівська, Горбачівська, Макарівська гімназії). Учасниками Конкурсу були 37 здобувачів освіти 1-11 класів. З них: 19 здобувачів освіти сільських закладів освіти, 15 – міських освітніх закладів та 3 ліцеїста.

Журі відзначило високу виконавську майстерність читців – декламаторів.  За   результатами    проведеного   конкурсу   та   підсумками   роботи журі  визнано переможцями здобувачів освіти:

І місце -  Резвін Яна, здобувачка освіти Бобровицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1;

ІІ місце - Хаща Євгенія, здобувачка освіти Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,                    Шолудько Аня, здобувачка освіти Рудьківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

ІІІ місце - Павленко Уляна та Науменко Кароліна, здобувачки освіти   Пісківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г.Тичини.

Вітаємо переможців