Назавжди 33: у Бобровиці попрощалися із загиблим Героєм

Дата: 31.05.2023 15:12

Моторошна звістка знову прийшла до нашої громади. У боях на Донеччині загинув житель Бобровиці Ярослав Станіславович КОЗЕРЕЦЬКИЙ.
Він народився в с.Яблунівка. Там закінчив сільську школу, потім навчався в Бобровицькому сільськогосподарському технікумі, працював у Бобровицькому РЕМі, на підприємстві «Укрпошта», оператором на заводі компанії «Кока-кола».

13 січня 2023 року був мобілізований, а після проходження навчання передислокований на Схід.  26 травня під час виконання бойового завдання  солдат Ярослав КОЗЕРЕЦЬКИЙ загинув, залишаючись вірним військовій присязі на вірність народу України.

31 травня бобровичани попрощалися із загиблим воїном. Прощальну промову виголосив заступник міського голови Сергій ЦИБА.

Востаннє Ярославу КОЗЕРЕЦЬКОМУ віддали військові почесті на кладовищі в м. Носівка.

У ці гіркі хвилини ми всі розділяємо біль втрати та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам українського захисника.

Ми будемо пам’ятати! Не забудемо! Герої не вмирають!