Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації планування в межами населеного пункту м. Бобровиця по вул. Польова, 37

Дата: 31.05.2023 10:42

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації планування «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 4.31 га, з яких земельна ділянка площею 3,7251га. кадастровий номер 7420610100:01:022:2150 перебуває в оренді та площа без встановлення меж 0,5849га. з метою зміни цільового призначення із земель: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на землі: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» розташованої в межами населеного пункту м. Бобровиця по вул. Польова, 37 для можливого розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ». та Звіту по стратегічній екологічній оцінці.

1) Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 4.31 га, з яких земельна ділянка площею 3,7251га. кадастровий номер 7420610100:01:022:2150 перебуває в оренді та площа без встановлення меж 0,5849га. з метою зміни цільового призначення із земель: «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на землі: «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості» розташованої в межах населеного пункту м. Бобровиця по вул. Польова, 37 для можливого розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості ». Мета Детального плану території полягає у вирішенні спільних проблем та реалізації спільних завдань щодо ефективного розвитку продуктивних сил території, раціонального використання ресурсного потенціалу, створення комфортних умов життя населення, забезпечення екологічної безпеки та вдосконалення територіальної організації суспільства. Детальний план території містить: характеристику та аналіз існуючої динаміки галузей та сфер діяльності, основні проблеми розвитку території, завдання для їх вирішення, основні прогнозні показники економічного і соціального відновлення та розвитку території , заходи щодо забезпечення виконання завдань Бобровицької територіальної громади.

2) Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Детальний план території затверджується рішенням сесії Бобровицької міської ради Ніжинського району Чернігівської області.

3) Процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури: відповідно до ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення проекту Детальний план території та звіту про стратегічної екологічної оцінки Детального плану території розпочнеться з дня його оприлюднення , на офіційному веб-сайті Бобровицької міської ради https: /bobrovycka-gromada.gov.ua/news/ : а саме з 02 червня 2023 року та триватиме по 03 липня 2023року .

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (зокрема в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання планується провести 04 липня 2023 року об 11.00 годині за адресою: Чернігівська область Ніжинський район м. Бобровиця вулиця Незалежності 46, адмінбудівля Бобровицької міської ради, третій поверх, великий зал засідань.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Бобровицька міська рада щоденно з понеділка по п’ятницю з 8,00 до 17,00 години у відділі містобудування та архітектури Бобровицької міської ради за адресою: : 17400, Чернігівська область Ніжинський район м. Бобровиця вул. Незалежності 46, адмінбудівля Бобровицької міської ради. Також зазначені докумени розміщені на офіційному веб-сайті Бобровицької міської ради: https: /bobrovycka-gromada.gov.ua/news/ в розділі «Новини».

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень та пропозицій: Бобровицька міська рада Ніжинського району Чернігівської області за адресою: 17400, Чернігівська обл., Ніжинський район, м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46 , Контактна особа – начальник відділу містобудування та архітектури – Коваль Юрій Миколайович, тел.:0982471466, Електронна пошта: bobrmr@bg.gov.ua,.Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів – до 03 липня 2023 року.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ