На щотижневій апаратній нараді обговорено актуальні питання

Дата: 29.05.2023 17:04

29 травня під головуванням в.о. міського голови Геннадія ІВАНЮКА відбулась щотижнева апаратна нарада.
Учасники зібрання обговорили напрямки співпраці та обміну досвідом з містом Івано-Франківськ та Латвійським містом Саласпілс.
Заступник міського голови Сергій ЦИБА розповів про види робіт щодо відновлення знаку при в’їзді до Бобровицької громади зі сторони с. Марківці.

Ольга ШИЛКО, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг», повідомила про роботу, яка проводитиметься за швейцарсько-українською Програмою EGAP «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади».

Директор КП «Міськдобробут» Юрій ЗАЗИМКО інформував про актуальні питання ремонту доріг.

Геннадій ІВАНЮК окреслив першочергові завдання на поточному тижні.

Організаційний відділ міської ради