Як замовити послугу ПВРМ “Мобільний кейс”?

Дата: 29.05.2023 11:07

Порядок надання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Бобровицької міської ради із застосуванням спеціального автоматизованого комплексу «Мобільний кейс» затверджене рішенням 25 сесії Бобровицької міської ради 8 скликання від 27.04.2023р № 1348-25/VIII.

Правом на отримання адміністративних послуг на пересувному віддаленому робочому місці відповідно до цього Порядку можуть скористатись суб’єкти звернення з категорії:

– осіб, які досягли 75-річного віку;

– осіб з інвалідністю I та II групи;

– осіб, які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги;

– осіб, що за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватись, у т.ч. перебувають на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров”я міста.

Виїзд до заявника здійснюється за поданою заявою з урахуванням графіку роботи відділу ЦНАП.

Консультацію щодо послуги можна отримати за телефоном відділу ЦНАП (04632) 2-51-28.

Працюємо для Вас!