Бобровицька громада попрощалася із загиблими Героями

Дата: 28.05.2023 15:01

28 травня на центральній площі міста зібралася численна громада, представники влади, військовослужбовці, рідні, близькі, друзі, побратими, щоб провести в останню путь наших земляків, воїнів-Героїв Сергія БЕРЕЖНОГО та Олексія БЄЛЯВСЬКОГО.
До присутніх звернувся в.о.міського голови Геннадій ІВАНЮК: «З гіркою скорботою ми зібралися сьогодні, щоб віддати шану загиблим Героям, нашим хоробрим воїнам. Вони з честю виконали свій військовий обов’язок заради світлого майбутнього, вільної, незалежної, процвітаючої України.

ОЛЕКСІЙ та СЕРГІЙ були добрими, порядними людьми, готовими завжди прийти на допомогу.  У горі та скорботі залишилися їх батьки, дружини та діти.

Ми схиляємо голову на знак поваги до полеглих воїнів, які повернулися додому на щиті, та йдуть у вічність. Ми ніколи не забудемо Героїв, які віддали життя, захищаючи Батьківщину й усіх нас».

Під час поминальної панахиди усі присутні молилися за спокій душі загиблих. Востаннє нашим землякам віддали військові почесті на міському кладовищі. На честь воїнів пролунали військові салюти.

У ці гіркі хвилини ми всі розділяємо непоправну втрату сімей та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовців.

Вічна пам’ять відважним синам українського народу!

Слава Героям!