І знову непоправна втрата для Бобровицької громади

Дата: 24.05.2023 16:03

Бобровиччина продовжує сумний лік найтяжчих втрат. Загинув наш земляк, житель села Кобижча – Сергій Григорович ГУРИН.
З 2015 до 2016 року Сергій ГУРИН був учасником АТО, з 2019 року служив у Збройних Силах України за контрактом, проходив службу на різних посадах.
Сергій Григорович загинув у бою за Україну під час виконання бойового завдання, заплативши за мир та наш спокій найдорожчою ціною – своїм життям.

24 травня громада попрощалася із загиблим воїном.

У с. Кобижча відбулась церемонія поховання з усіма військовими почестями. Прощальну промову виголосив перший заступник міського голови Володимир ДАНІШЕВСЬКИЙ.

У ці гіркі хвилини ми всі розділяємо непоправну втрату сім’ї та висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця.

Низький уклін Герою, якого забрали Небеса. Вічна пам’ять відважному сину українського народу.

Герої не вмирають!