Відтепер працівники ЦНАПу Бобровицької громади можуть відвідувати маломобільні верстви населення та надавати послуги за адресою проживання

Дата: 23.05.2023 15:31

Це стало можливим за підтримки Програми GIZ “Міцні регіони - Спеціальна програма підтримки України” за сприянням якої у ЦНАПі з’явилась мобільна валіза. Сьогодні, за зверненням доньки, спеціалістами відділу ЦНАП було надано адміністративні послуги соціального характеру за місцем проживання її батькам.

Виїзд до заявника здійснюється за поданою заявою з урахуванням графіку роботи відділу ЦНАП. Після уточнення зручної дати та часу виїзного обслуговування, адміністратор ЦНАПу консультує щодо порядку надання адміністративної послуги й процедури її отримання.

Скориставшись виїзним обслуговуванням через мобільний кейс можна отримати будь-яку адміністративну послугу, крім оформлення паспортів, надання інформації з Державного земельного кадастру, та деякі інші адмінпослуги, надання яких пов’язано зі спеціальними вимогами у роботі в зазначених реєстрах.