Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 22.05.2023 16:20

22 травня на черговому засіданні виконавчого комітету Бобровицької міської ради, що проходило під головуванням першого заступника міського голови Володимира ДАНІШЕВСЬКОГО, було розглянуто 47 питань.
Члени виконавчого комітету погодили умови меморандуму про співпрацю між Бобровицькою міською радою та виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради; подання клопотання про нагородження почесним званням України «Мати-героїня» жительки м. Бобровиця Олени НІКОЛАЄВОЇ, матері, яка народила і виховала 7 дітей. Погоджено Програми та внесення змін до Програм, які діють на підвідомчій території.

Інші опрацьовані питання стосувались забезпечення життєдіяльності громади та нагальних потреб громадян, а саме: стану пасажироперевезень на підвідомчій території; організації оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2023 року; відшкодування різниці в тарифах на послуги централізованого водопостачання і централізованого водовідведення для населення; надання грошових допомог; розгляд звернень громадян з питань квартирного обліку; надання дозволу на видалення зелених насаджень та інші.  Були також розглянуті питання стосовно дітей: про визначення місця проживання дитини та про погодження виїзду дитини за межі України.

За результатами розгляду питань членами виконавчого комітету прийняті відповідні рішення.

Організаційний відділ міської ради