Нарада керівників дошкілля

Дата: 18.05.2023 08:33

17 травня 2023 року у відділі освіти проведено нараду директорів закладів дошкільної освіти. Валентина Мартишевська, начальник відділу освіти, обговорила з керівниками питання організації освітнього процесу з дітьми дошкільного віку в літній період в умовах воєнного стану.

Очільник системи освіти наголосила на тому, що головним завданням закладів дошкільної освіти  є зосередження на збереженні, зміцненні й відновленні фізичного, психічного та духовного здоров’я дітей. Також зазначила, що надзвичайно важливо гнучко підходити щодо організації роботи закладу дошкільної освіти та налаштувати освітній процес так, щоб він був комфортним і нетравматичним для дітей та працівників.

На завершення зустрічі,  долучившись  до акції «Посади квітку Перемоги», керівники висадили кущі троянд та петунії.

Відділ освіти міської ради