Бобровицька міська територіальна громада щиро вітає з Днем народження директора ТОВ «Земля і Воля» Леоніда ЯКОВИШИНА!

Дата: 19.05.2023 08:00

Шановний Леоніде Григоровичу!
Щиро вітаємо Вас зі святом! Ви – енергійний та цілеспрямований керівник великого трудового колективу, талановитий аграрій, ваші значні досягнення  відомі в Україні та за її межами. Ви робите вагомий внесок у розвиток нашої громади, тож  дякуємо за Ваш високий професіоналізм та бажаємо, щоб справи завжди мали успіх і чудовий результат.
Щиро зичимо стабільності та везіння, оптимістичного настрою, поваги та вдячності від людей. Також бажаємо міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добробуту, любові та найкращих врожаїв на сільськогосподарській ниві!