Герої не вмирають, вони вічно живуть...

Дата: 14.05.2023 08:00

Буц Віктор Миколайович

Народився 2 червня 1977 року в місті Бобровиця Ніжинського району Чернігівської області. Закінчив 11 класів Бобровицької загальноосвітньої школи у 1994 році. У 2000 році закінчив інститут танкових військ імені Верховної Ради України при Харківському державному політехнічному університеті. За час проходження служби зарекомендував себе як чесний, принциповий, відповідальний фахівець своєї справи. Був досить ініціативним, швидко орієнтувався та досить вміло діяв в екстремальних ситуаціях.

У період з 19 березня 2014 року по 7 березня 2015 року був у розпорядженні командиром танкового взводу танкової роти танкового батальйону 1 окремої гвардійської танкової бригади 8 армійського корпусу.

Працював охоронцем у місті Києві в КП «Київтеплоенерго». У зв’язку з агресією Російської Федерації проти України був мобілізований і з 26 лютого 2022 року був командиром танкового взводу, танкової роти танкового батальйону 1 окремої танкової бригади ОК «Північ».

Був одружений, мав двох неповнолітніх доньок.

14 травня 2022 року загинув внаслідок ушкодження.

Похований 7 червня 2022 року в місті Бобровиця.

Вічна пам'ять і Слава Герою!