Відбулась нарада з керівниками закладів освіти

Дата: 04.05.2023 08:50

03 травня в залі Центру дитячої творчості відбулась робоча нарада з крівниками закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради під головуванням Валентини МАРТИШЕВСЬКОЇ, начальника відділу освіти Бобровицької міської ради.
У нараді взяли участь головні спеціалісти відділу Юрій ГОНЧАР, Людмила ГРИНЬ, Олена ДУРИЦЬКА та консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена БУЦ.

Під час наради обговорили питання завершення навчального року, організації медоглядів працівників та здобувачів освіти; стану захисних споруд у закладах загальної середньої освіти;  проведення НМТ в умовах війни; донатів освітян для ЗСУ; забезпечення створення умов для організації очного та змішаного навчання в умовах воєнного стану у новому 2023-2024 навчальному році.

Прийняті рішення дозволять досягти чіткої та злагодженої роботи закладів загальної середньої освіти Бобровицької міської ради.

Відділ освіти міської ради