На щотижневій апаратній нараді обговорено актуальні питання

Дата: 01.05.2023 11:47

01 травня під головуванням першого заступника міського голови Володимира ДАНІШЕВСЬКОГО відбулась щотижнева апаратна нарада.
Заступник міського голови Сергій ЦИБА звернув увагу на початок суспільно корисних робіт, у яких задіяні клієнти служби зайнятості.

Ольга ШИЛКО, начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг», інформувала про чергову зустріч з координаторами швейцарсько-української Програми EGAP «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» та плани діяльності в рамках Програми.

Людмила ЛУЦЕНКО, начальник відділу культури та туризму міської ради, повідомила про підготовку до заходів, які планується провести закладами культури, а саме: проведення благодійного ярмарку для збору коштів на допомогу ЗСУ.

Директор КП «Міськдобробут» Юрій ЗАЗИМКО інформував про актуальні питання благоустрою населених пунктів громади, зокрема, ремонту та грейдерування доріг, вирубування чагарників та подрібнення гілок.

Володимир ДАНІШЕВСЬКИЙ окреслив першочергові завдання на поточному тижні, які стосуються благоустрою.

Організаційний відділ міської ради