Громадська організація «Об’єднання чорнобильців Бобровиччини» запрошує до співпраці

Дата: 28.04.2023 11:49

До уваги учасників ліквідації аварії та постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС, що проживають у Бобровицькій громаді, повідомляємо про створення громадської організації «Об’єднання чорнобильців Бобровиччини», яку очолює учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Анатолій КЕКУХ. Метою діяльності організації є об’єднання учасників ліквідації наслідків аварії та осіб, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС, для вирішення актуальних питань та захисту їх інтересів.

Для реалізації прав та захисту законних інтересів чорнобильців Анатолія КЕКУХА включено до складу виконавчого комітету Бобровицької міської ради.

Тож запрошуємо до співпраці з новоствореною громадською організацією «Об’єднання чорнобильців Бобровиччини».