Проводиться робота з упорядкування кладовищ

Дата: 21.04.2023 15:54

Кладовище – це місце пам’яті про рідних, близьких, друзів, яких уже немає серед живих. Моральний обов’язок кожного – долучитися до наведення порядку на цвинтарях.
Традиційно  напередодні поминальних днів жителі наводять лад на кладовищах - прибирають могили, насаджують квіти. У цей період навколо кладовищ збирається багато сміття, яке виносять громадяни, прибираючи могили рідних. Тож працівники КП «Міськдобробут» поспішають, щоб вчасно вивезти сміття з цвинтарів та прилеглих територій.  Дякуємо нашим комунальникам за цю важливу роботу.

Одночасно звертаємося до мешканців територіальної громади з проханням цінувати працю комунальних служб та підтримувати порядок на місцевих кладовищах, викидати сміття у спеціально відведених місцях та не використовувати штучних пластикових виробів (квітів, вінків), виготовлених із синтетичних матеріалів.

Роботи з благоустрою кладовищ на території громади триватимуть і надалі.