Захворюваність на коронавірусну інфекцію СOVID-19

Дата: 21.04.2023 12:56

Бобровицьке  відділення  ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»  повідомляє, що на Бобровиччині з початком реєстрації випадків захворювань на коронавірусну інфекцію СOVID -19   станом на 20.04.2023р.  зареєстровано 3571 випадок  захворювань.

З початку року  станом на 20.04.2023р. на території  Бобровицької МТГ  зареєстровано 151  хворий на COVID-19, з них 20 дітей (м. Бобровиця – 87, с. Ст. Басань- 2, с.Щаснівка – 1, с.Козацьке – 2, с.Марківці – 13, с.Кобижча - 10, с. Браниця – 6, с.Піски – 4, с.Мирне –5, с.Макарівка – 6, с.Рудьківка -3, с.Сухиня -2, с.Свидовець -1, с.Ярославка - 4, с.Осовець -3, с.Горбачі -1, с. Озеряни - 1). Були госпіталізовані до лікувальних закладів – 42 хворих. Одужали 143 хворих. Перебувають на амбулаторному лікуванні 4 хворих, на стаціонарному лікуванні – 1 хворий ( КНП Чернігівська ПНЛ). Померли  3 хворих.  На самоізоляції перебувають 2 контактних осіб. За  тиждень було зареєстровано 4 нових випадки COVID-19.

Завідуючий Бобровицького відділення
ДУ «Чернігівський ОЦКПХ МОЗ України»                       Роман ДОРОШЕНКО