Юридичний відділ інформує

Дата: 20.04.2023 08:48

Кримінальне провадження відносно Дворника В.О. (номер справи 729/419/23)  за ст. 366 ч.1 (службове підроблення), ст. 191 ч. 4 (розтрата та привласнення коштів) направлене до суду. Бобровицька міська рада по даному провадженню визнана потерпілою стороною.

Додатково інформуємо, що кримінальне правопорушення за ст. 191 ч.4 відповідно до ст. 12 КК України відноситься до тяжких та передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років.

Нагадуємо, що Дворник В.О., перебуваючи на посаді директора «Міськдобробуту», укладав договори, які мають ознаки фіктивності, з подальшим перерахуванням коштів на рахунок наближених до нього осіб.

Звертаємося до жителів Бобровицької громади: невідкладно повідомляйте про виявлені факти корупційних правопорушень в правоохоронні органи.